0 од.
+38 (096) 582 78 06

Як зробити свічку з вощини своїми руками

Якщо ви хочете спробувати себе у виготовленні свічок, але не знаєте з чого почати, то можу вам підказати, що найпростіший спосіб зробити свічку - це скрутити її з листа вощини.

Такі свічки виходять не тільки дуже красивими, але і енергетично зарядженими, ви ж робите її своїми руками. Тому працюйте в хорошому настрої і свічка вас буде потім заряджати позитивними емоціями.

 


Що нам знадобитися для виготовлення свічки


Нам потрібен лист вощини і гніт. Гніт найкраще використовувати натуральний бавовняний. Дуже важливо правильно підібрати товщину гніту, якщо ви хочете зробити свічку великого діаметра, то вам потрібно використовувати гніт діаметром не менше 2 мм.

Тому що, при використанні занадто тонкого гніту, ваша свічка, може, як кажуть «текти» і це буде не дуже красиво.

Найкраще брати гніт плетений, тому що він краще загоряється і горить, за рахунок того що між нитками в плетінні знаходиться повітря.

І так ми розібралися з вибором гніту, тепер можна приступити до процесу скручування свічки.

 


Як правильно скрутити вощину в свічку


З одного листа вощини ви можете зробити кілька свічок, дивлячись, якого розміру вони вам потрібні, ви можете розрізати лист вощини на кілька відрізків.

На підготовлений лист можна насипати сухоцвіти, наприклад лаванди, або злегка натерти спеціальним ароматизатором, і у вас вийдуть свічки з вощини з травами. Тільки майте на увазі, що використовувати ароматизатор потрібно в дуже маленьких дозах, що б не отримати занадто різкий запах. Не можна що б ароматизатор потрапив на гніт, так як при горінні він буде видавати неприємний запах.

Сухоцвіти теж потрібно використовувати в дуже невеликій кількості і акуратно розподіляти їх посередині листа відступивши від країв сантиметрів по п'ять. Якщо насипати на лист вощини занадто багато сухоцвіту, то ваша свічка може просто спалахнути як багаття.

Що б прикріпити гніт до краю аркуша, потрібно легенько втиснути його в вощину, потім починаєте його скручувати, при цьому потрібно уважно стежити, що б краю були рівними. Після того як ви докрутили лист, потрібно легенько прикріпити край, що б він щільно прилягав.

Зверху свічку ви можете прикрасити будь-якими елементами декору, сухоцвітом, стрічками, бісером, можете зробити ліплення, в загальному, включайте свою фантазію і вперед.